Звіт тижня образотворчого мистецтва

Звіт тижня праці

Звіт тижня екологічного виховання

Звіт

про проведеня тижня образотворчого мистецтва, 2016

Хай надалі надихає дітей мистецтво,

А палітра хай натхнення надає.

Ми бажаємо вам віри у прекрасне,

Бо воно тепло і радість всім несе.

Заняття образотворчим мистецтвом збагачує учнів естетикою, несе їм радість, отож і намагаємося у школі виявити природні задатки, обдарування дитини, стимулювати творчу діяльність, поступово ускладнювати навики уміннями і навичками.

З 22.02. по 26.02.2016 р. у Марганецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 проходив тиждень образотворчого мистецтва. Учні всієї школи були ознайомленні з планом предметного тижня. В рамках предметного тижня образотворчого мистецтва "Залучаємось до прекрасного" пройшло багато різноманітниз заходів і майстер-класів для учнів школи.

22 лютого для учнів 5-а класу вчителем Жерновою Інною Сергіївною було проведено майстер-клас «Незвичайні предмети для малювання». Учням було запропоновано різні матеріали за допомогою яких вони можуть створювати чудові картини та малюнки.

23 лютого для учнів школи були запропоновані різні інтелектуальні завдання. За допомогою цих завдань можна було виявити наскільки добре учні знають мистецтво.

Також для учнів 2-а класу було проведено всеобуч «Малювання від перших днів і до наших днів». Метою всеобучу було надати якомога більше цікавої інформації про перші спроби малювання людей та показати учням, як змінилося мистецтво протягом багатьох років.

24 лютого для учнів початкової школи було запропоновано паркан творчості. Діти мали змогу продемонструвати свої здібності. Учні початкової школи із задволенням перетворили білий аркуш паперу на чарівний витвір мистецтва.

25 лютого для учнів 5-б класу було проведено цікаву подорож до країни «Уявляндії». Діти мали змогу продемонструвати свою творчість, винахідливість, інтелектуальні здібності.

26 лютого для учнів школи було запропоновано виставку «Художники і час». Діти із задоволенням переглянули роботи відомих художників.

Впродовж тижня діяла виставка дитячих малюнків на тему «Що я люблю». Діти молодших класів мали можливість показати всім свої уподобання.

Всі класи були дуже активними, творчими і креативними. Найбільш креативними стали учні 1, 2-а, 5-а, 5-б, 7-а класів. Переможці конкурсів та вікторин нагороджувалися грамотами.

Кiлькiсть переглядiв: 614

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.