2013 рік в Україні оголошено Роком дитячої творчості. Про це Президент України Віктор Янукович заявив на Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дитини. «Я підпишу Указ і оголошу 2013 рік Роком дитячої творчості. Це не буде просто лозунг - безумовно, ми подивимося на всі видатки бюджету», - сказав Глава держави. «Я чекаю від вас пропозицій, щоб вони були враховані в тих дорученнях, які будуть найближчим часом підписані», - сказав Президент, звертаючись до учасників наради. (за матеріалами http://www.president.gov.ua)
Кабінет Міністрів України розробив та затвердив 4 лютого 2013 року план заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям також потрібно розробити та здійснити заходи з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.
Державний комітет телебачення і радіомовлення України має забезпечити широке висвітлення заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.
Указ Президента України "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості"Закачати...
Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості" редакція від 04.02.2013"Закачати...
Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.