ШКІЛЬНА ГАЗЕТА «БУСЛИК»

Яскравим і надзвичайно дієвим засобом учнівського самоврядування в нашій школі є випуск учнівської газети «Буслик». Бусликом називають лелеку, який є символом любові до батька-матері, символом сімейного благополуччя, любові до рідної землі, Батьківщини. А це є пріоритетом у нашій школі-родині. Щасливий той двір, куди прилетіли лелеки. Так і наш «Буслик» прилітає до кожного класу і приносить хороші і цікаві новини.

Існує стереотип, що школа – лише підготовка до життя. Та в нашій школі з цим не згодні. Школа – це і є саме життя, при чому, поза сумнівом, одна з найяскравіших його сторінок. Щоденно ми намагаємось заповнити наш простір соціально корисними справами і позитивними емоційними враженнями. Збір матеріалів для чергового випуску газети – це поле діяльності для тих, кому не байдуже шкільне життя, хто прагне зробити його кращим і змістовнішим.

Наша газета виходить раз на місяць. На її сторінках ми висвітлюємо події шкільного життя, результати найрізноманітніших опитувань, проводимо різні акції, конкурси, вітаємо переможців олімпіад, спортивних змагань та інших конкурсів, іменинників та ювілярів. Постійні рубрики – це«Сьогодні у школі», «Вітаємо!», «Сходинки до творчості».

Членами редакції є учні та вчителі школи.

Для кого наша газета? Для вас, хлопчики та дівчатка, для вас, шановні наші батьки, для вас, друзі нашої школи.

/Files/images/2015-2016_nr/jovten/Безымянный11.JPG

/Files/images/2015-2016_nr/jovten/Безымянный22.JPG

/Files/images/buslik/вересень 2013 - копия.jpg

/Files/images/buslik/вересень 2013 -.jpg

До 79-річчя визволення Дніпропетровської області від фашиських загарбників вийшов спеціальний випуск газети /Files/images/2014_rk/gazeta/Буслик № 2-1.png

/Files/images/2014_rk/gazeta/Буслик № 2.png

/Files/images/2014_rk/gazeta/Буслик №3-1.png

/Files/images/2014_rk/gazeta/Буслик №3.png

Грудень багатий святами.Ним присвячений четвертий номер газети

/Files/images/2014_rk/gazeta/Буслик № 4-1.png

/Files/images/2014_rk/gazeta/Буслик № 4.png

Кiлькiсть переглядiв: 538