ЗАТВЕРДЖУЮ:

Директор школи

______ Ю.В.Лук’яненко

СКЛАД

державної атестаційної комісії для проведення державної підсумкової атестації для здобувачів початкової, базової середньої освіти Марганецької загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №3 у 2018/2019 навчальному році

Клас Назва предмета (вид ДПА ) Склад комісії Посада Категорія, звання
4 Українська мова Голова комісії: Петрова Л.В. Члени комісії: Книш Т.О. Заступник директора з НВР Вчитель початкових класів Вища, учитель-методист І категорія
4 Математика Голова комісії: Петрова Л.В. Члени комісії: Книш Т.О. Заступник директора з НВР Вчитель початкових класів Вища, учитель-методист І категорія
9-А Українська мова Голова комісії: Пилипенко К.В Члени комісії: Лук'яненко Ю.В. Костюкова А.В. Заступник директора з НВР Директор школи Вчитель англійської мови Вища, учитель-методист Вища , старший учитель Спеціаліст
9-А Історія України Голова комісії: Лук'яненко Ю.В. Члени комісії: Головко О.М. Супрун А.В. Директор школи Вчитель історії Педагог-організатор, вчитель історії Вища, старший учитель ІІ категорія Вища
9-А Математика Голова комісії: Лук'яненко Ю.В. Члени комісії: Волошина К.М. Губенко О.В. Директор школи Вчитель математики Вчитель математики Вища, старший учитель Вища І категорія
9-Б Українська мова Голова комісії: Петрова Л.В. Члени комісії: Арутюнян І.М. Полянська Т.А. Заступник директора з НВР Вчитель української мови та літератури Вчитель зарубіжної літератури Вища, учитель-методист Вища Вища, учитель-методист
9-Б Історія України Голова комісії: Петрова Л.В. Члени комісії: Чемересюк Н.Б. Головко О.М. Заступник директора з НВР Вчитель історії та правознавства Вчитель історії Вища, учитель-методист Вища , старший учитель ІІ категорія
9-Б Математика Голова комісії: Петрова Л.В. Члени комісії: Волошина К.М. Губенко О.В. Заступник директора з НВР Вчитель математики Вчитель математики Вища, учитель-методист Вища І категорія

ПОГОДЖУЮ: ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії Заступник директора з НВР

______ Петрова Л.В. ______ К.В.Пилипенко

РОЗКЛАД РОБОТИ

державної атестаційної комісії для проведення державної підсумкової

атестації для здобувачів початкової освіти Марганецької загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №3 у 2018/2019 навчальному році

Предмет Клас Дата Час прове- дення Прізвище ім’я по батькові вчителя Склад комісії Посада Катего-рія, звання
Математика 4 14.05. 2019 09.25., 2 урок Петрова Лариса Вадимівна голова Заступник директора з НВР, вчитель трудового навчання вища, учитель-методист
Книш Тетяна Олексіївна учитель вчитель початкових класів І категорія
Українська мова 4 16.05. 2019 10.25., 3 урок Петрова Лариса Вадимівна голова Заступник директора з НВР, вчитель трудового навчання вища, учитель-методист
Книш Тетяна Олексіївна учитель вчитель початкових класів І категорія

ПОГОДЖУЮ: ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії Заступник директора з НВР

______ Петрова Л.В. ______ Пилипенко К.В.

РОЗКЛАД РОБОТИ

державної атестаційної комісії для проведення державної підсумкової

атестації для здобувачів базової середньої освіти Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

у 2018/2019 навчальному році

Предмет Клас Дата Час прове-дення Прізвище ім’я по батькові вчителя Склад комісії Посада Катего- рія, звання
Українська мова 9-Б 03.06. 2019 09.00. Петрова Лариса Вадимівна голова заступник директора з НВР вища, учитель- методист
Арутюнян Ірина Миколаївна учитель вчитель української мови вища
Полянська Тетяна Анатоліївна учитель вчитель зарубіжної літератури вища, учитель-методист
Математика 9-Б 06.06. 2019 09.00. Петрова Лариса Вадимівна голова заступник директора з НВР вища, учитель- методист
Волошина Катерина Михайлівна учитель вчитель математики вища
Губенко Оксана Вадимівна учитель вчитель математики І категорія
Історія України 9-Б 11.06. 2019 09.00. Петрова Лариса Вадимівна голова заступник директора з НВР вища, учитель- методист
Чемересюк Наталія Борисівна учитель вчитель історії та правознавства вища
Головко Олександр Миколайович учитель вчитель історії ІІ категорія

ПОГОДЖУЮ: ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова державної Заступник директора з НВР

атестаційної комісії для ________Петрова Л.В.

проведення ДПА з української мови

______ Пилипенко К.В.

Голова державної

атестаційної комісії для

проведення ДПА з математики

та історії України

______ Лук’яненко Ю.В.

РОЗКЛАД РОБОТИ

державної атестаційної комісії для проведення державної підсумкової

атестації для здобувачів базової середньої освіти Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

у 2018/2019 навчальному році

Предмет Клас Дата Час прове-дення Прізвище ім’я по батькові вчителя Склад комісії Посада Катего- рія, звання
Українська мова 9-А 03.06. 2019 09.00. Пилипенко Крістіна Віталіївна голова заступник директора з НВР вища, учитель-методист
Лук’яненко Юлія Володимирівна учитель вчитель української мови вища
Костюкова Анна Віталіївна учитель вчитель англійської мови спеціа-ліст
Історія України 9-А 06.06. 2019 09.00. Лук’яненко Юлія Володимирівна голова директор школи вища, старший учитель
Головко Олександр Миколайович учитель вчитель історії ІІ категорія
Супрун Алла Володимирівна учитель педагог-організатор, вчитель історії вища
Математика 9-А 11.06. 2019 09.00. Лук’яненко Юлія Володимирівна голова директор школи вища, старший учитель
Волошина Катерина Михайлівна учитель вчитель математики вища
Губенко Оксана Вадимівна учитель вчитель математики І категорія
Кiлькiсть переглядiв: 8