Повернутися до звичайного режиму

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Витяг з єдиних вимог до учнів Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3
Ваша дитина готується стати школярем, а ви повинні бути до того, що день у день доведеться дізнатися про неї щось нове: як вона контактує з однолітками, чи може спокійно висидіти цілий урок, запам’ятати завдання ?

Готовність дитини до школи не є простим показником, тобто таким коли можна сказати – вона є або її немає. Готовність до школи вбирає в себе усі ті результати, до яких ви прагнули рік за роком усі 6-7 років, і день у день, виховуючи сина чи доню, створювали умови для їх всебічного розвитку.

Спеціалісти-психологи на перше місце ставлять мотиваційну готовність до навчання. Тобто, коли дитина має правильне уявлення про школу і її вимоги: «Мені вже 7 років, я хочу йти до школи, щоб добре працювати, стати лікарем, модельєром, конструктором», - говорить дитина.

Іноді в дітей не зовсім правильна мотивація: «У школі краще, ніж у садочку, - каже дитина, - там не треба спати». «У школі є перерва, можна виходити в коридор і бігати». Діти з таким уявленням про школу зустрінуться з непередбачуваними труднощами і вже за кілька днів, якщо вдома і в школі не надати їм відповідної допомоги і підтримки, скажуть, що вони до школи не хочуть. А є такі, котрі наче й знають про вимоги до школяра і водночас бояться, непокояться: «У школі дуже важко, я не знаю, чи хочу йти до школи, якось страшно...». Так! Діти теж потребують поради психолога.

Але ж і знання не в усіх майбутніх першокласників однакові. А зараз стали звичним вступні співбесіди. У деяких школах це навіть щось на зразок іспиту: не складеш – не зарахують!

Звичайно, за рівнем знань діти різняться. Зрозуміло, чим більше дитина знає, тим впевненіше почувається в школі. Але іноді і в малих «вундеркіндів» виникають труднощі – діти не завжди вміють чітко висловити свою думку, вчасно відреагувати на запитання, відстояти свою позицію. Цьому ще доведеться вчитись і вчитись... тому не варто розділяти дітей на «розумних» і «не дуже», влаштовуючи екзамен дошкільнятам. Інша річ, коли вчителі й спеціалісти хочуть краще познайомитись, поспілкуватись з майбутніми учнями. Цього не варто боятися.

Отже, виходить, що деякі майбутні проблеми, з якими зіткнулися дошкільнята восени, можна прогнозувати?

Так! Це можна передбачити. Наприклад, тип темпераменту дитини безпосередньо пов’язаний з тим, яким учнем вона стане. У жвавих, життєрадісних, рухливих сангвініків часто проблеми з тим, що вони непосидючі. Від уповільних флегматиків не можна вимагати швидкого залучення до процесу роботи. Меланхоліки – швидко втомлюються, а холерики – непослухи і забіяки. Це загалом. А якщо брати конкретну дитину – тут низка проблем, з приводу яких варто порадитись. Тому батькам важливо знати темперамент своєї дитини хоча б і для того, щоб знайти ключ до її поведінки, а іноді й пояснити вчителеві, чому дитина саме така.

Нерідко батьки опиняються в такій ситуації, що доводиться відстоювати особистість своєї дитини перед авторитарною позицією вчителя. На чиєму боці тоді психолог?

Психолог завжди на боці дитини. Дитина – не погана і не хороша, вона така, якою є. І ще. Не можна порівнювати дітей з іншими дітьми. Слід порівнювати дитину з нею ж, але днем, місяцем, роком раніше. Як вона змінилась, чого досягла? А любов батьківська – це душевна, а не розумова категорія. Вона повинна зігрівати й захищати дитя усе життя, давати силу, підтримувати у важку хвилину...

Звичайно, не лише радість, а й почуття великої гордості охоплює ваших донечку чи сина, коли ви разом купуєте і приносите додому шкільні речі. Дитина хоче поділитися своєю радістю з бабусею, дідусем, з дітьми у дворі чи в садку. Таке емоційне піднесення треба підкріпити уважним ознайомленням з кожною річчю, дослідити з майбутнім учнем її призначення, де вона зберігатиметься вдома, в ті дні, коли її не треба нести до школи ( на столі, у шухляді), і як розміститься у ранці, в портфелі? Як чистити і прасувати шкільну форму? Як вішати її у шафу?

ГРА «ЗБЕРИ ДО ШКОЛИ РАНЕЦЬ»

Перед грою ще раз розглянути з дитиною ранець: який він привабливий за формою, кольором, зручний за розміром, конструкцією. З любов’ю зроблений, щоб ним було приємно користуватися , ходити до школи. Поуправлятись у застібанні та розстібанні блискавок, липучок, замочків, розглянути всі відділення, поговорити про їх призначення. Чим краще учень доглядає свій ранець, тим довше ця річ служитиме.

Переходимо до гри. На столі лежить ранець і кілька предметів: пенал, олівці, зошити, папка, торбинка для сніданку. Дитина має швидко й охайно зібрати речі до ранцю. Гра закінчується, коли всі речі складено й ранець закритий. Другого дня гру повторити, використовуючи годинник – визначати, скільки часу потрібно для того, щоб маленький абітурієнт правильно та охайно склав речі до ранця. Ви зробили все, що могли, щоб підготувати малюка до важливого етапу в його житті – до першого класу. І все ж таки ви неспокійні – як же воно все буде? І ваша дитина теж нервує, переживає.

Щоб перевірити і заспокоїтися, потрібно перевірити, що знає ваша дитина про школу, про те, як треба поводитися в нових умовах.

7 лютого - День безпечного Інтернету

Шановні батьки, ви можете зробити Інтернет більш безпечним для дітей.

Кількість комп’ютерів, для яких встановлюється з’єднання з мережею Інтернет, зростає кожного дня. Водночас як серед корпоративних, так і серед домашніх користувачів дедалі поширенішим стає підключення до високошвидкісних каналів. Це означає, що все більше дітей отримують можливість працювати в Інтернеті, а отже, надзвичайно актуальною стає проблема безпеки наших дітей у Всесвітній мережі. Оскільки від самого початку мережа Інтернет розвивалася неконтрольовано, тепер у ній міститься величезний обсяг інформації, серед якої багато небезпечної. У зв’язку з цим, а також тому, що вік, в якому людина починає працювати з Інтернетом, стає дедалі молодшим, постає проблема захисту дітей. А хто їм у цьому допоможе, як не їхні батьки?

Перші кроки:

Кiлькiсть переглядiв: 305

Коментарi

 • Vincentmor

  2015-06-24 17:08:11

  в летний час, где так требуется проветривание множество людей хочем про покупке кондиционера, однако передумывают через-за большие цены, наша магазин предоставляет именно вас достаточно приятные также дешевую стоимость на качественные охладителям различных марок также производителей, покупатели смогут для своего дома избрать желаемый тип, требуемый в ваш жилье и запавший клиенту, в нашем есть: настенные кондиционеры, канальные, встроенные в потолок также кассетного вида. Бесплатная завоз и монтаж,...

 • xqhfyzktxe

  2014-01-30 08:46:38

  bowlfnbshbofut.tdippm4, csemockhsa , [url=http://www.qlisxpseim.com/]tuuzobtgrr[/url], http://www.yhozrdgqlx.com/ csemockhsa...

 • faruwqilnz

  2014-01-25 08:01:24

  qbxxbnbshbofut.tdippm4, http://www.rtruobikav.com/ elxcwokzzn...

 • Arreleavask

  2013-11-24 20:59:16

  [url=http://www.masterwise.ru/stati/orgtehnika/]инженер по ремонту оргтехники[/url] [url=http://www.masterwise.ru/montazh-kondicionerov/]монтаж кассетного кондиционера[/url] Техника сопровождает всех везде и всегда. Почти в каждом офисе функционируют копиры и печатают бумаги специальные устройства. Для того, дабы данная техника функционировала продолжительное время и хорошо ее необходимо качественно обслуживать. Наша компания занимается ремонтом и обслуживанием копировальной и печатной техники. У нас возможно отремонтировать принтер, плоттер или ризограф, купить или арендовать картриджи для принтера...

 • Anaebramoonge

  2013-09-15 15:51:03

  [url=http://www.stazher.com/forum236.html]работа в иваново для студентов 17 лет[/url] [url=http://www.stazher.com/topic99586.html]обучение на стропольщика срочно в сургуте[/url] Сейчас последним статистическим данным, пожалуй, самой незащищенной социальной категорией на рынке труда являются студенты.Поскольку мало кто из работодателей хочет брать к себе на работу специалиста без опыта работы или человека, который еще не до конца овладел специальностью. Выходит замкнутый круг, самостоятельно разорвать который могут лишь некоторые, которые получают место по знакомству...

 • DRURGEPREPHAL

  2013-07-05 21:40:58

  Some shoe lifts are referred to as adjustable shoe lifts, what this means is that the thickness at the heel point of the height insole can be varied based on taste, by adding wedge shaped inserts towards the shoe lift additional height increase may be accomplished, The adding of additional wedges has two significant advantages, firstly, the shoe lift wearer can steadily increase their height, so as to prevent a sudden jump in height, that may cause unwanted comments, secondly the user can become...

 • OreWIndumeder

  2013-05-03 07:40:30

  http://www.nfltacklebox.com/chat/link/56900...

 • Dusetaultef

  2013-02-24 17:55:52

  A Pediatric specialist may choose to prescribe the use of shoe or heel Lifts to counter the distinction in leg length, if for instance the left leg is half an inch (13mm) shorter than the proper leg, a shoe lift of half an inch (13mm) placed within the left foot shoe will even out the discrepancy and enable the sufferer to walk with out a limp and in numerous many instances the sufferer will encounter a substantial reduction in foot discomfort, back pain and obviously a significant increase of self confidence http://www...

 • Dusetaultef

  2013-02-21 03:03:29

  Most people go for sneakers or loafers when wearing shoe lifts insoles to ensure nobody can tell they are using the orthopedic device http://goofrelink.com/?q=node/8266...

 • Dusetaultef

  2013-02-08 11:26:45

  That's it, you will find no special suggestions or tricks which you need to know to use shoe lifts insoles http://umen.info/which-heel-lifts-should-you-pick/...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.