/Files/images/111_2018-2019/z.jpgРодинне виховання - перша природна і постійно діюча ланка виховання. Без докорінного поліпшення родинного виховання не можна домогтися значних змін у подальшому громадянському вихованні підростаючого покоління. У сім'ї закладається духовна основа особистості, її мораль, самобутність національного світовідчуття і світорозуміння.

Відомо, що для успішного формування особистості дитини необхідна єдність школи і сім'ї. Високі вимоги суспільства до освітнього рівня молодого покоління, підготовки його до життя і праці можуть бути задоволені тільки за умови зростаючої ролі батьків у цій справі.

Співдружність школи з сім’єю, опора на родинні традиції набуває сьогодні нового педагогічного змісту та особливої актуальності.

/Files/images/robota_z_batkami/Єдність батьків та вчителів у війної особистості.jpg

Під основними завданнями родинно-сімейного виховання колектив школи вбачає:

- гармонійний всебічний розвиток дитини;

- підготовка її до життя в існуючих соціальних умовах;

- формування у дітей моральних цінностей з позиції добра, справедливості, правди, людяності;

- виховання національної свідомості і самосвідомості;

- культура поведінки в сім’ї;

- залучення до традицій родинно-побутової культури українців, активної участі у народних і сімейних святах.

/Files/images/robota_z_batkami/Єдність батьків та вчителів у вихованні інноваційної особистості.jpg

Батьківський клуб "Наша родина"

/Files/images/111_2018-2019/58383017_1327350440766846_5851383673642811392_n.jpg Нині батьківські збори проходять у новому форматі, де є виступаючими не тільки адміністрація, психолог та педагог-організатор, а й і учнівське самоврядування і самі батьки. Основною формою взаємодії педагогів і батьків у нашому навчальному закладі є діяльність батьківського клубу «Наша родина», де обговорюються актуальні проблеми життя шкільного колективу, відбувається взаємообмін думками, ідеями, знаннями, спільний пошук оптимальних рішень з питань виховання дітей. Неабияке значення для ефективної діяльності нашого навчального закладу має участь батьків в організації та проведенні таких шкільних заходів, як День туризму, Велика шкільна спартакіада, новорічні та різдвяні заходи, Тиждень сім’ї, випускний вечір та багато інших, які вже стали нашими традиціями.

/Files/images/DSC03161.JPGОтже, школі, безумовно, належить головна і вирішальна роль у вихованні і навчанні молодого покоління. Адже вона озброює школярів глибокими і різносторонніми знаннями, вона є могутнім джерелом формування світогляду, національного духу, високої моральності, трудової підготовки, громадянського змужніння, глибоких людських почуттів, любові до матері і батька, бабусі і дідуся, роду і народу, пошани до рідної мови, історії і культури.

/Files/images/robota_z_batkami/Єдність батьків та вчителів у виховної особистості.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 3206